У нашој школи је данас било весело, разиграно и распевано!

Ученици четвртог разреда матичне школе и свих издвојених одељења су, у фискултурној сали матичне школе, одржали приредбу за предшколце, будуће ђаке прваке.

Приредби су присуствовали предшколци из вртића ,,Брезе”, као и предшколци из околних издвојених групица.

Наши четвртаци су, са својим учитељима, прирпемали тачке у којима су играли, певали, глумили, рецитовали, свирали и веома успешно представили школу.

Подршку им је пружио и хор ученика 5. разреда са својом наставницом Тијаном Волф.

Будуће прваке је, након увода водитеља програма, поздравила директорка школе Ивана Митровић, а потом су уживали у занимљивом програму својих старијих другара.

Програм је почео химном школе који је извео хор, а потом су се низале тачке. Предшколцима су ученици 4/1 и 4/2 извели хорске песму ,,Азбука” и ,,Како расту мала деца”, а уз ритмове Бајагине песме ,,Музика на струју” весело су играли са ученицима одељења 4/4 кроз ритмичку тачку. Рецитовала је им је ученица 4/3, док је композицију на виолини извела ученица 4/1. Драмске текстове су им извели ученици одељења 4/5, 4/1, и 4/3. Народну традицију осетили су кроз фолкор и етно певање који су им припремили ученици 4/6 и 4/7.